Fiyat Listesi
İsmail Yıldırım

HAKKIMIZDA

Ulaş Metal bünyesinde faaliyet gösteren, başta Türkiye olmak üzere Avrupa, Asya ve Ortadoğu pazarlarına polistren ve inşaat malzemeleri satış ve uygulama hizmetleri sunan kendi branşında önde gelen firmalardandır. 

Ulaş adı ile 40 yılı aşkın sürede faaliyet gösteren firmamız son 20 yıldır İstanbul Zeytinburnu Demirciler sitesinde satış ve satış sonrası hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Ulaş Polistren 2008 yılından itibaren Silivri Sinekli yolu organize Sanayi bölgesinde 4.000 m2 kapalı ve 3.000 m2 açık alanda EPS “ekspande polistren” üretimi yapmaktadır. Yıllık 7.500 tonluk üretim kapasitesi ile

İnşaat sektöründe “Asmolen” Yalıtımda “Mantolama” Madencilikte “Mermer” Dış cephe süslemelerinde “Söve, Denizlik” Her türlü ürünün ambalajında kullanılabilecek EPS üretmektedir.

Yeni ürünleri kendi bünyesinde tasarlayıp piyasaya sunan Ulaş Polistren, gerekli olan kalite şartları, insan sağlığına uygunluk, doğa koşullarına dayanıklılık gibi bir çok konuyu kendi bünyesinde bulundurduğu mühendisler ve teknik kadrosuyla sürekli denetlemekte ve geliştirmektedir.

“Üretimin her aşamasında, hammaddeden her yoğunlukta eps ile dış cephe süslemelerini kendi bünyesinde 4000 m2 kapalı alanda üreten firmamız, bu sebeple ürünlerinin her aşamasını titizlikle denetleyebilmete ve kullanıcılarına güvenle sunabilmektedir.”

 

 

Hesaplamalar Ürünler Yol Tarifi